poduszki na białej pościeli

ZOFPOL - MARKA, KTÓRA ŁĄCZY

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, działającą na rynku już od 30 lat. Staramy się nieustannie podnosić standardy naszej pracy, wprowadzać unowocześnienia i dostosowywać asortyment do oczekiwań i potrzeb Klientów. Zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Państwu solidnie wykonany towar w bardzo atrakcyjnej cenie.

Szczególną wagę przykładamy do utrzymania wysokiej jakości oferowanych artykułów pościelowych. Powstające w naszej szwalni okrycia i pościel z kory oraz innych materiałów, cechuje duża wytrzymałość, atrakcyjne wzornictwo oraz nieskomplikowane wymagania odnośnie do pielęgnacji, prania czy suszenia. Proponujemy wyroby w różnych rozmiarach, aby ułatwić Państwu znalezienie produktu idealnie pasującego do wystroju Waszej sypialni.

Kilka słów o firmie Zofpol

Firma Zofpol działa od 1991 r. Jesteśmy producentem artykułów pościelowych. W naszej ofercie posiadamy kołdry, poduszki, prześcieradła frotte i pościele. Na rynku istniejemy już prawie 30 lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie Staramy się  sprostać wymaganiom naszych klientów, dbając o jakość każdego produktu. Nasza firma jest polską firmą rodzinną, przejmowaną z pokolenia na pokolenie. Naszym celem jest dostarczanie artykułów pościelowych do gospodarstw domowych, hoteli, pensjonatów czy domów opieki.

Siedziba firmy Zofpol znajduje się w Sulejówku. Prowadzimy sprzedaż za pomocą sklepu internetowego, a zmówiony towar mogą Państwo odebrać osobiście lub skorzystać z opcji dostawy. Realizujemy również zlecenia hurtowe. Dostarczamy artykuły pościelowe do gospodarstw domowych, hoteli, pensjonatów i domów opieki.

biała pościel
expand_less