Poduszki

Wybór poduszki ma ogromne znaczenia dla jakości snu, zdrowia kręgosłupa i prawidłowego ułożenia całego ciała. Jeśli do tej pory nie udało się Państwu znaleźć idealnej poduszki, mamy nadzieję, że w naszym asortymencie napotkacie produkt spełniający Wasze oczekiwania. Proponujemy poduszki z mikrofibry, bawełny i silikonu.

Poduszki Zofpol wykonane są z pochłaniającego wilgoć poszycia z bawełny w delikatne tłoczone wzorki i dekoracyjne przeszycia albo pikowanej mikrofibry, która cechuje się jedwabistą gładkością oraz lekkością. Zastosowaliśmy wypełnienie z trwałego, puszystego oraz sprężystego granulatu silikonowego. Poduszka perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu głowy, umożliwiając przyjęcie prawidłowej pozycji podczas snu. Materiał przepuszcza powietrze i zapewnia odpowiednią wentylację. Poszycia są bardzo przyjemne w dotyku, a także wyjątkowo trwałe. Produkt nie odkształca się w trakcie użytkowania, zachowując znakomitą wyporność oraz elastyczność.

Produkowane przez nas poduszki zostały zaopatrzone w zamek błyskawiczny, który pozwala na regulację twardości oraz pranie wierzchniej warstwy bez wypełnienia.

Poduszki 70x80 - mikrofibra, bawełna, silikon

Aktywne filtry

Poduszeczki i poduchy w różnych rozmiarach

Oferujemy poduszki różnych rozmiarów, od 40x40 cm, po dwukrotnie większe. Ogromną popularnością cieszą się poduszki 70x80 cm, o idealnej wielkości dla osób, które potrzebują zarówno przestrzeni, jak i swobody ruchu podczas snu i wypoczynku. Poduszki Zofpol pasują nie tylko do sypialni, nadają się też na kanapę w salonie czy do wyściełania mebli ogrodowych.

Wierzymy, że oferta polskiej szwalni Zofpol pozytywnie Państwa zaskoczy. Kupując poduszkę z bawełny, mikrofibry i silikonu bezpośrednio od producenta, możecie oczekiwać znacznie więcej, niż tylko wysokiej jakości produktu. Pozytywnym zaskoczeniem będzie dla Państwa również cena. Zapraszamy na zakupy online!

Zobacz nasze kołdry zimowo letnie.

expand_less