Prześcieradła

Przysłowie mówi, że jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz i jest w tym sporo prawdy, nawet w tak dosłownym rozumieniu. Wyposażenie sypialni ma duży wpływ na jakość snu. Dlatego dobrze jest zadbać o każdy element bielizny pościelowej i poświęcić uwagę wyborowi odpowiedniego prześcieradła. W ofercie firmy Zofpol znajdą Państwo wysokogatunkowe produkty, które pod względem jakości wykonania oraz estetyki pasują do naszej pościeli bawełnianej gładkiej, z kory i mikrofibry. Razem stworzą harmonijną całość i pozwolą Państwu wypocząć w higienicznych warunkach.

Proponujemy prześcieradła frotte oraz jerseyowe z gumkami wszytymi w brzegi. To niezwykle praktyczne rozwiązanie umożliwiające idealne posłanie łóżka. Gumka zapobiega zsuwaniu się i marszczeniu materiału. Idealna gładkość prześcieradła pozwoli wypocząć bez uczucia dyskomfortu.

Prześcieradła frotte i jerseyowe dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo można je dopasować do wystroju sypialni. W składzie zawierają domieszkę poliestru, który zwiększa wytrzymałość materiału i zapewnia jego szybkie schnięcie.

Prześcieradła bawełniane, frotte i z jerseyu

Aktywne filtry

Klasyczne prześcieradła bawełniane

Oferujemy również tradycyjne, klasyczne prześcieradła uszyte z płótna bawełnianego o wysokiej gramaturze oraz praktyczne prześcieradła z grubej i mocnej kory, których nie trzeba prasować. Jakość tkaniny bawełnianej pozwala na długotrwałe użytkowanie produktu. Prześcieradło nie traci koloru ani nie zmienia formy nawet po wielu praniach. Tkanina pozostaje miękka i miła w dotyku. Prześcieradło bawełniane 200x220 cm to bardzo częsty wybór naszych Klientów.

Prześcieradła bawełniane od firmy Zofpol zachęcają bogatą kolorystyką, obejmującą barwy od bardzo jasnych, poprzez żywe czerwienie, zielenie, błękity, do ciemnych szarości i brązów. U nas każdy znajdzie idealne dla siebie prześcieradło.

expand_less