Kołdra letnia

Kołdra letnia

55,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55,00 zł

Rozmiar: 140x200
Kolor: Biały
Ilość

KOŁDRA LETNIA

Kołdry letnie idealnie sprawdzają się w użytku podczas ciepłego lata lub kiedy dom albo mieszkanie jest dobrze ogrzewane.

Zmieniające się warunki klimatyczne powodują, że wiele osób decyduje się na pewne sezonowe zmiany w swoich domach. Podczas ciepłych miesięcy grube bawełniane kołdry letnie mogą być zbyt ciężkie, aby komfortowo spędzić noc. Cienkie kołdry letnie idealnie sprawdzą się podczas ciepłego lata lub kiedy dom albo mieszkanie jest dobrze ogrzewane i nie ma potrzeby otulania się grubą pierzyną. Łóżko pościelone prześcieradłem z jerseyu i dobraną kołdrą zagwarantuje spokojny sen, który zregeneruje organizm i przygotuje go do codziennych aktywności.

Lekkość letniej kołdry uzyskuje się stosując w niej mniejszą ilość wypełnienia. Dzięki temu jest odpowiednio cienka i zapewnia doskonały mikroklimat snu. Jest też praktyczna, można bez problemu często prać ją w pralce. Pozwala to na utrzymanie higieny i daje pewność, że łóżko nie jest siedliskiem bakterii i zarazków. Poszycie kołdry wykonane jest z miękkiej i delikatnej mikrofibry, a jej wypełnienie stanowi niezbijający się silikon.

 

Poszycie: mikrofibra

Wypełnienie: silikon

 

Zalecenia dotyczące użytkowania:

  • prać w tem. 40 ˚C
  • nie wybielać
  • można suszyć mechanicznie
  • nie czyścić chemicznie
  • systematycznie wietrzyć
  • codziennie strzepnąć

Brak recenzji użytkowników.

expand_less