Jakie wypełnienia powinna mieć wysokiej jakości pościel?

Jakie wypełnienia powinna mieć wysokiej jakości pościel?

Kołdra powinna zapewniać wygodny, spokojny sen, sprzyjając nie tylko odpoczynkowi, ale i zdrowiu. Latem musi otulać ciało przyjemnym ciepłem, a latem gwarantować odpowiedni dostęp powietrza. Bardzo ważną rolę odgrywa w tym przypadku wypełnienie. To właśnie na nie warto zwrócić uwagę, wybierając kołdry czy poduszki. W dalszej części naszego wpisu podpowiadamy, czym powinna być wypełniona wysokiej jakości pościel.

Kołdra bawełniana z silikonowym wypełnieniemzłożona kołdra

Kołdra bawełniana to uniwersalne i przyjemne w użytkowaniu rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Poszycie wykonano z delikatnej bawełny w kolorze białym, więc można na nie założyć praktycznie każdą pościel, nawet o najdelikatniejszej strukturze materiału, a wypełnienie nie będzie widoczne. Bawełna zapewnia wysoką zdolność absorbowania wilgoci, przepuszcza powietrze, jest przyjemna w dotyku i bezpieczna dla użytkowników, również tych najmłodszych.

Wypełnienie kołdry stanowi miękki i lekki silikon, który jest przepikowany, więc nie dochodzi do jego przesuwania. Gwarantuje przy tym bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz wpływa na puszystość i sprężystość produktu. Istotne jest również to, że nawet dużą kołdrą o rozmiarach 160 × 200 będzie lekka i komfortowa. Zapewniane przez naszą firmę wypełnienia są antyalergiczne, więc z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby z rozmaitymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Całoroczna kołdra z trwałym wypełnieniem

Bawełniana kołdra z silikonowym wypełnieniem (100% poliester silikonowy) to produkt przeznaczony do całorocznego zastosowania. Sprawdzi się zarówno podczas długich i chłodnych nocy zimą, jak i latem. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeśli nie masz ochoty na sezonowe zmienianie wyposażenia sypialni. Kołdra jest ciepła, ale nie za gruba i zapewnia komfort termiczny przez cały rok. Można ją prać w pralce, co sprzyja w utrzymaniu odpowiedniej czystości i higieny. Wykonana jest starannie z wysokiej jakości materiałów, dlatego też gwarantuje długoletnie użytkowanie.

Chcesz zapewnić sobie zdrowy, spokojny sen? Skorzystaj z naszej oferty i zamów bawełnianą kołdrę z silikonowym wypełnieniem. Zapraszamy.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
expand_less